ХТО МИ Є?

Тут ми мали би написати, щось накшталт «Привіт! Це Книжковий Лев». Але за кожною справою стоять реальні люди. Тож спробуємо ще раз.

Привіт! Це Катя Іванова та Саша Рябчук, а ще Соля, Саша та Марія. Ми з Сашею власники «Книжкового Льва» і раз ти вже опинився чи опинилась на вкладці «Про нас», то слухай...

Ми не знаєм, чи ти вже бував чи бувала у нас. Можливо про нас тобі розказували друзі, чи ти просто слідкуєш за нашим життям в інсті. То ж я хочу трохи розказати про нас.

Майже чотири роки тому у Львові ми відкрили "Книжковий Лев". Якщо чесно, ми досі трохи в шоці що це сталось, адже якщо думати логічно то цього не мало би бути. У нас майже не було грошей, приміщення, та і самі ми живем в Києві. А ще, ти просто не уявляєш, скільки разів ми чули: "так а нащо ще одна книгарня? вони там і так на кожному кроці".

Книгарні може і на кожному кроці (і це добре), але "Книжковий Лев" - не просто книгарня. Він став став "третім місцем". Чимось важливим між домом та роботою. Місцем де ти наповнюєшся інтелектуально, емоційно та естетично. Місце де ти відчуваєш себе своїм.

Ми оселились в трохи занедбаному дворі і зробили там таку красу! Три роки окрім шикарної книгарні ми були галереєю і майданчиком для подій. Зараз пишем це і мокріють очі від розуміння скільки всього прекрасного сталось за цей час. І скільки ще не реалізованих ідей попереду.

Але стався перший локдаун, після якого нас реально штормить. Та, ми витримали і не закрились, але мусили переїхати в приміщення, що в чотири рази менше.

І хотіли б написати, що і в чотири рази менше можливостей, але від чогось ми відмовились, а щось почали робити по новому. Тож, на цьому сайти все те, що ми хочемо привнести в твоє життя, якщо ти живеш не у Львові, або країну знов накрив локдаун.

Чому ми не такі як всі

Ми незалежні.
Ми щиро вірим в те, що книгарня має бути не лише місцем, де продаються книги.

"Книжковий Лев" це місце про сенси. Місце де тобі не впарять з десяток книг, які ти будеш потім продавати в сторіз, а де тобі підберуть одну, але ту що треба.

Більш того, ми плекаємо вас як читачів своїми освітніми проектами, навіть в ці буремні часи.

Наші досягнення та цілі

За ці 4 роки ми тисячи читачів зробили щасливими, адже ми незалежні і на першому місці у нас не виконання плану по промо, а саме те «вау!» від наших гостей. Ми провели десятки виставок митців, які не могли пробитись в галереї без бюджетів. Ми провели сотні івентів і додали розуміння, що книги та література – це частина здорового стилю життя.

І хай ми зараз ми не можемо сповна робити все в офлайні, ми це компенсуємо проектами онлайн❤️

Made on
Tilda