ХТО МИ Є?

Тут ми мали би написати щось на кшталт: «Привіт! Це Книжковий Лев». Але за кожною справою стоять реальні люди. Тож спробуємо ще раз.

Привіт! Це Катя Іванова та Саша Рябчук, а ще Соля, Саша та Марія. Ми з Сашею власники «Книжкового Лева», й оскільки ти вже опинився чи опинилась на вкладці «Про нас», то слухай...

Ми не знаємо, чи ти вже бував чи бувала у нас. Можливо, про нас тобі розказували друзі, чи ти просто слідкуєш за нашим життям в інсті. То ж я хочу трохи розказати про нас.

П'ять років тому у Львові ми відкрили "Книжковий Лев". Якщо чесно, ми досі трохи шоковані, що це сталося, адже, якщо думати логічно, то цього не мало би бути. У нас майже не було грошей, приміщення, та і самі ми живемо у Києві. А ще, ти просто не уявляєш, скільки разів ми чули: "Так а нащо ще одна книгарня? Вони там і так на кожному кроці".

Книгарні може і на кожному кроці (і це добре), але "Книжковий Лев" - не просто книгарня. Він став "третім місцем". Чимось важливим між домом та роботою. Місцем, де ти наповнюєшся інтелектуально, емоційно та естетично. Місцем, де ти відчуваєш себе своїм.

Ми оселилися у трохи занедбаному дворі і зробили там таку красу! Три роки поспіль, окрім шикарної книгарні, ми були ще й галереєю і майданчиком для подій. Зараз пишемо це і мокріють очі від розуміння, скільки всього прекрасного сталося за цей період. І скільки ще не реалізованих ідей попереду.

Але стався перший локдаун, після якого нас реально штормить. Та ми витримали і не зачинилися, але мусили переїхати в приміщення, яке в чотири рази менше попереднього.

І хотіли б написати, що і в чотири рази менше можливостей, але від чогось ми відмовились, а щось почали робити по-новому. Тож, на цьому сайті все те, що ми хочемо привнести в твоє життя, якщо ти живеш не у Львові, або країну знов накрив локдаун.

Чому ми не такі як всі

Ми незалежні.
Ми щиро віримо в те, що книгарня має бути не лише місцем, де продаються книги.

"Книжковий Лев" - це місце про сенси. Місце, де тобі не впарять з десяток книг, які ти будеш потім продавати в сторіз, а де тобі підберуть одну, але ту що треба.

Окрім того, ми плекаємо вас як читачів своїми освітніми проєктами, навіть у ці буремні часи.

Наші досягнення та цілі

За ці 5 років ми зробили щасливими тисячі читачів, адже ми незалежні і на першому місці у нас не виконання плану по промо, а саме те «вау!» від наших гостей. Ми провели десятки виставок митців, які не могли пробитися в галереї без бюджетів. Ми провели сотні івентів і додали розуміння, що книги та література – це частина здорового стилю життя.

І хай зараз ми не можемо сповна робити все в офлайні, ми це компенсуємо проєктами онлайн ❤️